podpis-wniosku-ubezpieczeniowego

ICS Transport, Doradztwo świadczy usługi doradcze dla przedsiębiorstw transportowych od 2009 roku. Na przestrzeni 11 lat zdobyliśmy zaufanie wśród Klientów działających w branży transportowej.

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w biznesowej obsłudze polskich przedsiębiorstw transportowych na terenie Unii Europejskiej oraz w krajach WNP, dzięki czemu oferujemy Państwu najwyższy poziom świadczonych usług.

Działamy kompleksowo skupiając się na szukaniu optymalnych rozwiązań dla naszych partnerów biznesowych.

W 2009 roku nasza działalność rozpoczęła się od wprowadzenia na rynek polskich usług okołotransportowych karty paliwowej wiodącego rosyjskiego koncernu naftowego. Działalność związana z kartami paliwowymi prowadzona jest do dnia dzisiejszego pod firmą LUCARD Sp. z o.o. Sp. komandytowa.

Od 2011 roku zajmujemy się odszkodowaniami na bardzo trudnych rynkach likwidacji szkód komunikacyjnych (rosyjskim i białoruskim). Przez wiele lat działalności, mimo zmieniającego się prawa ubezpieczeniowego w Rosji oraz na Białorusi, gwarantowaliśmy i nadal gwarantujemy uzyskanie odszkodowania z polisy OC sprawcy zdarzenia.

W 2014 roku rozpoczęliśmy działalność transportową w relacjach międzynarodowych na terenie Unii Europejskiej. Świadczymy usługę transportu towarów chłodniczych.

W 2019 roku w związku z nieustannie zmieniającym się prawem transportowym w Unii Europejskiej, niekorzystnie wpływającym na działalność naszego rodzimego transportu, podjęliśmy decyzję o rejestracji spółki transportowej na terytorium Niemiec. Decyzja ta pociągnęła za sobą dalszy rozwój naszej firmy poprzez stworzenie oferty kompleksowej pomocy w rejestracji spółki transportowej w Niemczech dla naszych Klientów.

Nasze największe atuty, to wieloletnia praktyka w pracy z Klientami, profesjonalizm i etyka pracy, które przekładają się na wartość naszej firmy i zadowolenie.