ICS-Doradztwo dla firm

Firma ICS-Dorzdztwo z siedzibą w Warszawie reprezentuje interesy Polskich Firm Transportowych przed Zakładami Ubezpieczeń i zajmuje się likwidacją szkód z OC sprawcy w prawie wszystkich krajach Unii Europejskiej, a także Rosji i Białorusi.Chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że od kilku lat polskie Zakłady Ubezpieczeń oferują możliwość dochodzenia swoich roszczeń bezpośrednio u ubezpieczyciela sprawcy szkody. W związku z powyższym można byłoby przypuszczać, że interes polskich Firm Transportowych roszczących zwrot pieniędzy z polisy OC sprawcy zagranicznego jest dobrze zabezpieczony. W toku wieloletniej pracy przy likwidacji szkód komunikacyjnych dostrzegamy jednak wiele niedociągnięć ze strony Zakładów Ubezpieczeń. Są to przede wszystkim:

  • działanie na rzecz firmy ubezpieczeniowej sprawcy szkody,
  • odciąganie w czasie wypłaty odszkodowań,
  • wypłacanie minimalnych odszkodowań, zapewniających likwidację podstawowych szkód.


ICS-Doradztwo działa na rzecz polskiej firmy Transportowej w 100% wychodząc naprzeciw jej potrzebom.

Oferujemy likwidację szkód komunikacyjnych z OC sprawcy:

1. Uszkodzenie pojazdów w ruchu drogowym,
2. Uszkodzenie pojazdów związane z załadunkiem, rozładunkiem towaru,
3. Uszkodzenie pojazdów na parkingach i placach załadunkowych,
4. Uzyskanie dodatkowych pieniędzy za szkody osobowe związane ze zdarzeniem drogowym.

Dokładnie analizujemy wypadek i szukamy wszystkich możliwości roszczeń u firmy ubezpieczeniowej sprawcy. Nie skupiamy się tylko na zwrocie kosztów części zamiennych i naprawy samochodu. Oferujemy np. zwrot pieniędzy z: holowania samochodu, przestoju samochodu w wyniku kolizji, opłaty za pojazd zastępczy, koszt hotelu/motelu dla kierowcy, koszt dodatkowych podróży, koszt wyceny szkody przez niezelżonego eksperta, inne.


Kontaktujemy się bezpośrednio z Ubezpieczycielem z zagranicy, dzięki czemu mamy możliwość odzyskania pieniędzy nawet w 30 dni.

Doświadczenie pokazuje, że jesteśmy w stanie uzyskać większą kwotę pieniężną z OC sprawcy, niż ze standardowego AC np. opłacenie autoryzowanego serwisu, oryginalnych części, itp. Analizujemy roszczenia firm ubezpieczeniowych z 3 ostatnich lat (od momentu zgłoszenia) i ubiegamy się o niewypłaconą różnicę (jeżeli taka jest) z OC i AC.

Ponadto oferujemy przeanalizowanie zlikwidowanych szkód z 3 ostatnich lat i w przypadku, jeżeli będzie to możliwe zwrócimy się do Zakładu Ubezpieczeń o wypłacenie należącej się firmie, a niewypłaconej sumy pieniędzy.

W celu zgłoszenia szkody, prosimy o wypełnienie formularza, który jest dostępny w zakładce Formularz zgłoszenia szkody >

Szczegóły oferty po kontakcie telefonicznym.